12kW 3-faz Pompa ciepła ROTENSO Windmi Mono 12kW 3-faz WIM120X3
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pompa ciepła Rotenso WINDMI WIM120X3 12 kW
▶ Pompa ciepła typu monoblok, trójfazowa, o wydajności grzewczej 12,0 kW (A7/W35).
✅Odporna na warunki atmosferyczne
✅Gotowa na sytuacje ekstremalne
▶ Pompa ciepła Rotenso Windmi WIM120X3 jest wyposażona w grzałkę wspomagającą o mocy 3 kW. W sytuacjach awaryjnych lub przy bardzo niskich temperaturach, dla ekonomiki pracy pompy ciepła wskazane jest aby pompa posiłkowała się grzałkami wspomagającymi przygotowanie ciepłej wody CO.